جستجو
لیست محصولات
  منو بسته

  مکمل های ورزشی

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  آمینو اسید وی آلبومین با اسانس شکلات 1100 گرمی شرکت PNC

  Whey albumin 1100 gr chocolate
  پروتئین وی (Whey) پروتئین وی به مجموعه ای از پروتئینهایی گلبولوار یا دانه ای گفته میشود که میتوان آنها را از تجزیه آب پنیر یا وی- یک محصول جانبی تولید پنیر که از شیر گاو گرفته میشود- به دست آورد. این پروتئین معمولا ترکیبی از بتا-لاکتوگلوبولین (beta-lactoglobulin) (حدود 65%)، آلفا-لاکتا آلبومین (alpha-lactalbumin) (حدود 25%) و سرم آلبومین (serum albumin) (حدود 8%) است. پروتئین وی، در میان تمام انواع پروتئین شناخته شده از بالاترین ارزش غذایی برخوردار است. آلبومین (Albumin) آلبومین به تمام انواع پروتئین محلول در آب گفته میشود که در محلولهای کنسانتره نمکی نیز تا حد زیادی قابل حل بوده و در مقابل حرارت دچار انعقاد میشود. نمونه بارز این پروتئین، سفیده تخم مرغ است که هنگام پخته شدن کاملا بسته و حالت لخته شده پیدا میکند.
  143,800 تومان

  ال-گلوتامین پی ان سی 100گرم

  L-GLUTAMINE PNC 100gr
  گلوتامین یکی از اسید امینه هایی که خود بدن قادر به ساخت ان میباشد به همین دلیل هم تا چندی پیش جز امینو اسید های غیر ضروری دسته بندی میشدزمانی که نیاز بدن به این امینو اسید در شرایط ویژه ای مانند ورزش و عفونتها افزایش پیدا میکند مقادیری کگه بدن تولید میکند کفاف نیازش را نمیدهد و به همین دلیل هم این امینو اسید جزو امینو اسید های نیمه ضروری تقسیم بندی شد. محل اصلی ذخیره و تولید این تمینو اسید در بدن عضلات هستندگلوتامین با ذخیره ی اب در عضلات مراحل سنتز پروتئین و رشد عضلانی را فراهم میسازد.اگر مقادیر گلوتامین در عضلات کاهش یابد تعادل اب و حفظ ان در عضله با مشکل مواجه میشدو همین موجبات از دست دادن حجم عضلانی را فرهم میسازد.این امینو اسید به خصوص برای پرورش کارها که به علت تمرین شدید نیازشان به گلوتامین افزایش پیدا میکند از اهمیت خاصی برخوردار میباشد.
  96,300 تومان

  ایزو وی (وی پروتئین ایزوله) با اسانس پرتقال 912 گرمی پی ان سی

  ISO WHEY 912gr Orange PNC
  این محصول شامل 100 درصد پروتئین وی خالص است که آن را در گروه مکمل هایی با درصد پروتئین خیلی بالا قرار می‌دهد.
  183,600 تومان

  پودر آمینو اسید شاخه ای (بی سی ای ای) اپتیموم نوتریشن مقدار 380 گرم

  Optimum Nutrition Instantized BCAA Powder 380 g
  آمینو اسید شاخه ای (بی سی ای ای) اپتیموم نوتریشن، اسیدهای آمینه ضروری است که نمی تواند توسط بدن تولید شود. این محصول برای رفع خستگی ورزشکارانی که تمرینات طولانی دارند و همچنین به منظور جلوگیری از تخریب عضلات پس از تمرین های قدرتی و استقامتی و بازیابی سریع تر ماهیچه ها حین تمرین مناسب است.
  150,000 تومان

  پودر گلوتامین اپتیموم نوتریشن مقدار ۶۰۰ گرم

  Optimum Nutrition Glutamine Powder ۶۰۰g
  گلوتامین جزو اسیدهای آمینه ضروری نمی‌باشد چون بدن قادر به ساختن آن می باشد، با این حال در برخی موارد به مانند بعضی از بیماری‌های گوارشی و یا برای ورزشکاران می‌تواند بسیار ضروری باشد. اسید آمینه گلوتامین از ترکیب گلوتامات و آمونیاک با مصرف آدنوزین تری‌فسفات تشکیل می‌شود. این ماده در خون انسان، فراوان‌ترین اسید آمینه آزاد می‌باشد.
  150,000 تومان

  پودر گین آپ کارن 1800 گرم

  Karen Gain up powder 1800 gr
  پودر گین آپ کارن یکی از بهترین افزایش دهنده های وزن از بین برندهای ایرانی است که با تأمین انرژی و پروتئین مورد نیاز افراد مبتلا به سوءتغذیه موجب افزایش وزن می شود. این محصول دارای 22% پروتئین از مخلوط پروتئین های whey و شیر است همچنین حاوی مجموعه آنزیمی برای کمک به هضم و جذب هرچه بهتر پروتئین ها است.
  5,000 تومان

  سوپر وی با اسانس موز 1050 گرمی شرکت پی ان سی

  Super whey 1050gr banana PNC co
  سوپر وی پی ان سی دارای 44 درصد پروتئین شامل مخلوطی از انواع پروتئین های شیر و وی می باشد که دارای 5 گرم اسید آمینه ال گلوتامین در هر وعده مصرفی است. تامین کننده 12 نوع ویتامین مختلف بدن در هر وعده مصرفی می باشد.
  148,800 تومان

  سوپر کراتین 300 گرمی پی ان سی

  SUPER CREATINE 300gr PNC
  آلفاليپوئيك اسيد موجود در اين محصول نقش هاي متفاوتي در بدن ايفا مي كند. مهمترين اثر اين ماده اثر آنتي اكسيداني آن است كه از سلولهاي بدن در برابر آسيب راديكال هاي آزاد حفاظت مي كند. از ديگر اثرات اين ماده افزايش حساسيت سلولها به انسولين است. به اين صورت كه مصرف گلوكز را در بافتهاي مختلف بدن -كه مصرف گلوكز در آنها وابسته به ترشح انسولين است-‌ افزايش مي دهد. انسولين به عنوان مهمترين هورمون آنابوليك بدن، موجب سهولت ورود گلوكز به سلولها به ويژه سلولهاي عضلاني شده و در نتيجه باعث تسهيل توليد انرژي و تسريع در بازسازي ذخاير گليكوژني و ديگر ذخاير انرژي در سلول مي شود. از اين رو سوپر كراتين گاهي به نام كراتين انسولين دار شناخته مي شود، زيرا با وجودي كه در تركيب خود هورمون انسولين ندارد، توسط تركيبات ديگر سبب تحريك ترشح انسولين مي شود
  80,100 تومان

  قرص بی سی ای ای (ماسل گارد) 120 عددی پی ان سی

  BCAAS (Muscle Guard Dietary Supplement) 120 Tablets PNC
  قرص ماسل گارد اسیدهای آمینه شاخه دار BCAAS کارن تامین کننده اسیدهای آمینه ضروری ایست که بدن قادر به تولید آنها نیست. این مکمل برای رفع خستگی ورزشکارانی که تمرینات طولانی دارند و به منظور جلوگیری از تخریب عضلات پس از تمرین های قدرتی، استقامتی و بازیابی سریع تر ماهیچه ها در حین تمرین استفاده می شود.
  69,900 تومان

  قرص کافئین 200mg پی ان سی 60 عددی

  CAFFEINE 200mg 60 TABLETS PNC
  قرص کافئین (پی ان سی- PNC)، با تحریک لیپولیز و افزایش سوخت و ساز بدن باعث چربی سوزی شده و ضمن افزایش قدرت انقباضی عضلات، موجب کاهش دردهای عضلانی در فرد می شود. قرص کافئین کارن حداکثر ظرفیت هوازی فرد در تمرینات ورزشی را بالا برده و به کاهش خستگی در حین انجام فعالیت ورزشی کمک می کند.
  62,000 تومان

  کپسول سی ال ای سایتک نوتریشن بسته 60 عددی

  Scitec Nutrition CLA 60 Capsules
  CLA یا لینولئیک اسید کونژوگه یکی از ایزومرهای لینولئیک اسید می باشد و این بدین معناست که دارای تغییری جزئی در ساختار مولکولی به دلیل تغییر در وظایف مواد غذایی می باشد. این یکی از اسیدهای چربی آزاد می باشد که به طور طبیعی در گوشت و مواد لبنی وجود دارد و توسط بدن تولید نمی گردد، بنابراین از طریق رژیم غذایی تامین می شود. CLA ، ترکیب بندی بدن را با کاهش چربی بدن و نگهداری حجم ماهیچه ای تغییر می دهد.
  150,000 تومان

  کربوهیدرات کربو مس 2 با اسانس هلو آناناس 1200 گرمی شرکت PNC

  carbo mass 2 1200gr
  کربوهیدرات ها بزرگترین منبع انرژی هستند که نیازهای بدن را تامین می کنند بدن انسان برای حفظ سلامت باید یک درصد معین از کربوهیدرات جذب کند. سازمان سلامت جهانی توصیه می کند که بین % 75-55 از انرژی مورد نیاز یک فرد بزرگسال باید از جذب کربوهیدرات تامین شود. اگر این میزان کربوهیدرات در بدن تامین نشود، مشکلاتی مثل دردهای عضلانی، خستگی، عملکرد ضعیف مغزی، و پایین آمدن مقاومت بدن درمقابل بیماری ها حاصل می شود.
  69,900 تومان
  فیلتر کردن Close
  کمترین: 260 تومان بیشترین: 350,000 تومان
  ريال260 ريال350000